Czynniki ludzkie w nurkowaniu poziom 2

Human Factors in Diving lvl. 2

CZYM JEST SZKOLENIE ?
Szkolenie Czynniki Ludzkie w Nurkowaniu Poziom 2 pozwala zwrócić uwagę i zrozumieć jaki silny jest wpływ czynników ludzkich na nurkowanie. W trakcie kursu uczestnicy dowiedzą się co mogą zrobić aby ich nurkowania stały się bezpieczniejsze i nie były obarczone błędami ludzkimi.

Jest to kurs dla nurków, którzy najlepiej uczą się poprzez doświadczanie i chcą szybko tworzyć zespoł. Dotyczy to również Instruktorów, oraz Instruktorów Trenerów i Course Directorów.

Jest to również odpowiednie szkolenie dla nurków, którzy podejmują nurkowania Rebreatherowe, Jaskiniowe i Techniczne, którzy chcą zapobiegać powstawaniu błędów, pozwalając im na dalsze i głębsze nurkowania.

Kurs jest realizowany w ciągu dwóch dni, podczas których odbywa się niezwykle emocjonująca i pozytywna nauka, mająca na celu utrwalenie teorii zdobytej już podczas zajęć wstępnych w ramach kursu Essentials, który jest zaliczany do nauki przed kursem.

Dwa dni razem wspierają inne style nauczania i umożliwiają stworzenie głębszegoy poziom współpracy, rozwoju umiejętności i pracy zespołowej. To zdecydowanie tworzy silne relacje i zapewnia naukę zespołową, oraz oferuje odmienne, zespołowe podejście do rozwiązywania problemów związanych z czynnikami ludzkimi i umiejętnościami nietechnicznymi.

  • Korzyści i rezultaty wynikające z uczestnictwa w tym kursie są znaczące. Obejmują one:
  • Lepsza świadomość sytuacyjną
  • Skuteczniejszą komunikację
  • Lepsze umiejętności w zakresie odpraw i omówień
  • Zrozumienie, jak szybko stworzyć zespół, aby nauka była lepsza w kontekście szkoleń i bardziej wydajne, nurkowanie w kontekście nurkowań dla przyjemności.

Ten personalne szkolenie obejmuje wszystkie pionierskie elementy, z których słynie The Human Diver i jest doskonałym dodatkiem do zestawu narzędzi szkoleniowych każdego nurka.

Naucz się jak wykorzystać Czynniki Ludzkie i zapanować nad nurkowaniem nurkowanie.