wprowadzenie do nurkowania technicznego

wreck
Wprowadzenie do nurkowania technicznego

Jeżeli kiedykolwiek zastanawiałeś się czy jesteś gotowy aby przymierzyć się do nurkowania technicznego, lub widząc innych nurków z twinami na plecach zastanawiałeś się jak by to było zanurkować w takiej konfiguracji, a może zastanawiałeś się czy przypadkiem nurkowanie techniczne nie odbiera całej radości z nurkowania? Czy chciałbyś spróbować nurkowania technicznego, bez konieczności związanych z tym nakładów finansowych i poświęcania czasu na wielogodzinne wykłady i ćwiczenia?

Jeżeli na jedno lub więcej z powyższych pytań odpowiedziałeś twierdząco to kurs „wprowadzenie do nurkowania technicznego” jest właśnie tym czego szukasz. Został zaprojektowany dla nurków, którzy słyszeli o nurkowaniu technicznym i chcieli by dowiedzieć się coś więcej o tej ścieżce nurkowania rekreacyjnego. Na tym kursie uczestnicy przejdą kolejno przez aspekty nurkowania technicznego, takie jak konfiguracja sprzętowa, poruszanie się, zespoły nurkowe, procedury związane z planowaniem nurkowania i umiejętności które oddzielają nurkowanie techniczne od tradycyjnego nurkowania sportowego. Na tym kursie dowiecie się jak lepiej planować swoje nurkowania, udoskonalicie swoje techniki poruszania się i obsługi sprzętu w wodzie, poznacie tajniki konfiguracji swojego sprzętu, tak aby była bardziej opływowa oraz wykonacie wiele ćwiczeń w bezpiecznych warunkach. Na kursie poruszane są takie zagadnienia jak:

  • Zaawansowana kontrola pływalności
  • Zarządzanie gazami
  • Analiza i planowanie nurkowań
  • Trym
  • Dobór i konfiguracja sprzętowa
  • i wiele więcej

Ten kurs jest doskonały dla nurków, którzy chcą poprawić swoją sprawność w wodzie i poszerzyć swoją świadomość nurkowania, niezależnie czy planuje się nurkowanie techniczne. Ten kurs jest również bardzo dobrym wstępem do kursu Advanced Nitrox i Deco Procedures, dla nurków którzy nie są pewni swoich umiejętności lub chcieli by udoskonalić swoje umiejętności i nadrobić ewentualne braki. Wprowadzenie do nurkowania technicznego jest kursem bez dekompresyjnym, a nurkowania odbywają się wewnątrz limitów nurkowań zgodnie z uprawnieniami uczestników.